Forum Rozwoju Lublina - Promocja miasta w rękach mieszkańców

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

2lk3cdg.jpg

Logowanie

Wiadomości RSS

Użytkownicy Online

None
Promocja miasta w rękach mieszkańców Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: ikrys   
03.06.2008.


Promocja miasta to nie tylko szeroko zakrojona kampania promocyjna za pomoca bilbordów ale równiez dzałania na mniejszą skale wg własnych pomyslów. W skrajnych przypadkach mowienia o mieście w dobrym tonie to wielka promocja do czego zachęcamy
Większość mieszkańców Lublina nie dostrzega potrzeby mowienia dobrze o swoim domu. Większość nie dostrzega  plusów życia w Lublinie dopóki nie wyjedzie z niego na dłużej. Jak wszyscy wiemy taka dobra domowa atmosfera to połowa sukcesu. Tak własnie m.in. buduja swoją marke inne duze miasta w Polsce

Jak sie widzimy tak o nas piszą i mówią. Kochajmy swoje miasto, mówmy o nim dobrze, bo przecież na to zasługuje. Ono odwdzięczy się nam w przyszłości napewno. 

FRL rozpoczyna również działanie w tej materii od takich prostych działań. Kolejnym krokiem było zamieszczenie na ramach gazety Dziennik artykułu o naszym miescie. Autorami byli mieszkańcy miasta czyli my.

Zachęcamy do wspołpracy, a może któryś pomysł uda zreazlizować sie nam wspólnie. 

Ostatnia kampania bilbordowa  na terenie Warszawy byla bardzo dobra chociaż może wykonanie nie dokońca najlepsze... 

Kampania Studiuj w Lublinie tez była ciekawa chociaz sam plakat wywołal wiele emocji i nawet  powstało sporo jego przeróbek.

W miesiącu maju udało się jednemu z naszych członków wygrać konkurs poprawiający bilbord wymyślony przez lubelskich uyrzednikow zachęcający do studiowania w Lublinie.

 

 


Komentarze (0)add comment

Napisz Komentarz

busy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2019 Forum Rozwoju Lublina.