Forum Rozwoju Lublina - Brama Krakowska w pełnej krasie (bez reklamy)! - dziękujemy za wsparcie

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

2wqsy02.jpg

Logowanie

Wiadomości RSS

Użytkownicy Online

None
Brama Krakowska w pełnej krasie (bez reklamy)! - dziękujemy za wsparcie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Daniel Stelmasiewicz   
11.12.2013.


 Nasz wspólny cel został zrealizowany - w dniu dzisiejszym (środa, 11 grudnia 2013 r.) z Bramy Krakowskiej zniknęła szpecąca ją reklama sponsora iluminacji. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w nasze działania za wsparcie! Każdy z Was przyczynił się do tego!

Pamiętajcie!

Mamy prawo do własnego zdania na temat przestrzeni, w której żyjemy! Mamy na nią realny wpływ, tylko musimy zacząć wyrażać swoje opinie publicznie. Każdy mądry reklamodawca wycofa się, jeśli damy mu jasny sygnał, że reklama mu nie pomaga. Firma Herbapol Luboin S.A. pokazała, że umie wyciągać wnioski z dawanych sygnałów za co również dziękujemy! Liczymy, że mimo wydarzeń z tego roku, w przyszłym nasza Brama zostanie potraktowana z należytym szacunkiem a każdy ze świątecznych gości będzie chciał przyjść na plac Łokietka i zrobić sobie tam zdjęcie.

Mamy jeszcze wiele do zrobienia w kwestii reklam, jednak ta akcja napawa dużym optymizmem dla dalszych działań. Mamy nadzieję, że reszta nośników reklamowych dotyczących iluminacji świątecznej Krakowskiego Przedmieścia także zostanie zrewidowana. Nasze społeczeństwo ma dość reklam!

Kochamy nasze miasto, nasz region, doceniamy regionalne produkty. Chcemy więc żeby regionalni producenci docenili nas, świadomych Konsumentów!

 

KJ/DS


Komentarze (1)add comment

berek said:

marzec 30, 2015
Votes: +0

Napisz Komentarz

busy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2020 Forum Rozwoju Lublina.