Forum Rozwoju Lublina - Jaki ma być Park Rusałka? - konsultacje społeczne

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

2dikpec.jpg

Logowanie

Użytkownicy Online

None
Jaki ma być Park Rusałka? - konsultacje społeczne Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Daniel Stelmasiewicz   
21.03.2011.


 Zapraszamy na pierwsze, otwarte spotkanie dotyczące odnowy Parku Rusałka w Lublinie. Odbędzie się ono w dniu 6 kwietnia 2011 r. o godz. 18:30, w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie, ul. Dolna Panny Marii 3, sala na I piętrze.

 

 

 

          Celem rozpoczynających się konsultacji jest określenie i zebranie potrzeb, oczekiwań, aspiracji i pomysłów mieszkańców Lublina wobec Parku Rusałka - obecnie zaniedbanego terenu w centrum miasta. Na spotkaniu zbierać będziemy pomysły, uwagi, wnioski, dotyczące potrzeb i problemów Parku Rusałka. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na stan tego obszaru - mieszkańców Lublina a w szczególności dzielnicy Śródmieście, osoby prowadzące działalność gospodarczą, przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji oraz wszystkich zainteresowanych odnową Parku Rusałka w Lublinie. Planujemy także kolejne spotkania konsultacyjne. Na ich podstawie przygotowany zostanie projekt koncepcyjny odnowy Parku Rusałka, który zostanie zaprezentowany na wystawie i ponownie poddany konsultacjom w celu wypracowania wspólnej wizji Parku. Konsultacje są inicjatywą społeczną. Końcowe wyniki w postaci graficznej i tekstowej zostaną przekazane do Urzędu Miasta Lublin.

 

  

          Projekt realizuje lokalna grupa społeczna „Forum Green Connection”. W jej skład wchodzą: Instytut Architektury Krajobrazu KUL, Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu, Rada Dzielnicy Śródmieście, Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie a także osoby indywidualne, mieszkańcy Lublina, eksperci i inne osoby zainteresowane. W działaniach uczestniczyć będą także przedstawiciele Gminy Lublin.

 

Kontakt:

Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Koordynator inicjatywy:

Jan Kamiński

Instytut Architektury Krajobrazu KUL

ul. Konstantynów 1H, 20-708 Lublin


Komentarze (0)add comment

Napisz Komentarz

busy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2020 Forum Rozwoju Lublina.