Forum Rozwoju Lublina - Wystawa startARCHITEKCI*10

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

0005396sj2.jpg

Logowanie

Użytkownicy Online

None
Wystawa startARCHITEKCI*10 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Daniel Stelmasiewicz   
07.12.2010.


Wystawa dyplomów magisterskich i inżynierskich absolwentów Wydziału  Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej obronionych w roku 2010 startuje już 10 grudnia w Warsztatach Kultury przy ul. Popiełuszki. W imieniu Organizatorów, serdecznie zapraszamy!

         

 

          Wystawa startARCHITEKCI to wspólny projekt Warsztatów Kultury i Politechniki Lubelskiej mający na celu prezentację tematów podejmowanych w pracach dyplomowych studentów Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej. Nieodłącznym elementem wystawy jest konfrontacja tych prac ze środowiskiem praktykujących architektów oraz osób chcących decydować o wyglądzie i jakości otaczającej nas wszystkich przestrzeni.

          W tym roku odbędzie się druga edycja wydarzenia. Zaprezentowane zostaną najciekawsze prace dyplomowe młodych inżynierów architektów oraz pierwszych w historii Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej magistrów inżynierów architektów.

          Jeszcze bogatsze będzie także grono promotorów prezentowanych projektów. Są to architekci prowadzący istotne na rynku pracownie, w tym zaliczające się do czołówki architektonicznej Polski.

          Współpraca Warsztatów Kultury z Politechniką Lubelską zaowocowała też wprowadzeniem do prezentacji dyplomów standardów towarzyszących wystawom sztuki. W trakcie wystawy odbędą się spotkania angażujące do czynnego uczestnictwa władze uczelni i miasta, autorów projektów i ich promotorów, projektantów, studentów oraz pasjonatów architektury.

          Podczas trwania wystawy odbywać się będą także dyskusje na tematy związane z architekturą, biorące za punkt wyjścia prezentowane na wystawie prace.

  TERMINY

Czas trwania wystawy

10 grudnia 2010 - 9 stycznia 2011 (Przerwa świąteczna: 22.12.2010 – 2.02.2011)

Godz.: 14.00 – 19.00

Wernisaż:
10 grudnia 2010 - piątek, godz. 19.00

Dyskusja towarzysząca wystawie:
17 grudnia – piątek, godz. 18.00

Wstęp wolny

Szczegółowe informacje:

www.warsztatykultury.pl
Komentarze (0)add comment

Napisz Komentarz

busy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2020 Forum Rozwoju Lublina.