Forum Rozwoju Lublina - Zagłosuj z głową! - Mamprawowiedziec.pl

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

1606sw002.jpg

Logowanie

Użytkownicy Online

None
Zagłosuj z głową! - Mamprawowiedziec.pl Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Daniel Stelmasiewicz   
13.11.2010.


21 listopada 2010 odbędą się wybory samorządowe. W związku z tym, w ramach serwisu MAM PRAWO WIEDZIEĆ, zachęcamy Polaków do  świadomego udziału w wyborach - kandydatów do tego, aby chcieli zaprezentować siebie i swoje poglądy, a wyborców, aby chcieli poznawać kandydatów przed oddaniem głosu. Wejdź na www.mamprawowiedziec.pl i zagłosuj z głową!

 

          Jeżeli masz problem z wyborem swojego kandydata na radnego lub prezydenta to ten projekt może Ci pomóc. Serwis www.mamprawowiedziec.pl przygotowany przez Stowarzyszenie 61 umożliwia zapoznanie się się poglądami kandydatów, pozwala dowiedzieć się o nich nieco więcej niż mówi Ci tylko pusty slogan z plakatu.

 WYSZUKIWARKA KANDYDATÓW

          Jeżeli Twój potencjalny kandydat jeszcze nie wypełnił kwestionariusza, napisz do niego maila i poproś go o to! Niech zapracuje na Twój głos i udowodni, że na niego zasługuje!

 

WZÓR LISTU DO KANDYDATA

Szanowna Pani,  Szanowny Panie,


Rozważam głosowanie na Panią/Pana w wyborach samorządowych, ale chciałabym/chciałbym bliżej poznać Pani/Pana poglądy i utwierdzić się w moim wyborze.

Wydaje mi się, że dobrym narzędziem do tego jest kwestionariusz dla kandydatów przygotowany przez Stowarzyszenie 61. Zachęcam Panią/Pana do jego wypełnienia tak, bym mogła/mógł podjąć świadomą decyzję, na kogo głosować. W tym celu zapraszam na stronę www.mamprawowiedziec.pl/samorzad2010, gdzie znajduje się zaproszenie dla kandydatów i wskazówki, jak wypełnić kwestionariusz.

Mam nadzieję, że zależy Pani/Panu na głosie świadomych wyborców.
 
Wyborca [imię i nazwisko]

 Zapraszamy do udziału w projekcie!

 


Komentarze (0)add comment

Napisz Komentarz

busy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Copyright 2020 Forum Rozwoju Lublina.