Forum Rozwoju Lublina - FRL w mediach

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

252370262.jpg

Logowanie

Użytkownicy Online

None


GW: "Najedziemy furmankami na stolicę". Miasta walczą z rządem o drogi Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćPod ministerstwo infrastruktury zajadą furmanki - zapowiada prezydent Olsztyna. Lublin już apeluje do rządu z billboardów kupionych w Warszawie. To tylko dwa z wielu polskich miast, które nie godzą się na - znienacka wprowadzone przez rząd - cięcia inwestycji drogowych. (...) Wcześniej Forum Rozwoju Lublina razem ze Stowarzyszeniem Integracji Stołecznej Komunikacji złożyły w ministerstwie uwagi dotyczące zawieszenia inwestycji.

Czytaj całość
 
GW Lublin: Autobus cichszy niż osobówka. Musisz się przesiąść Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćSamochód osobowy emituje ponad 76 decybeli. Autobus na pełnych obrotach jest dużo cichszy. Między innymi tak Forum Rozwoju Lublina próbowało przekonać mieszkańców do korzystania z miejskiego transportu.
Czytaj całość
 
TVP Lublin: Zrównoważony transport Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Fragment Panoramy Lubelskiej przygotowanej przez dziennikarzy TVP Lublin. (Kamil Smerdel)
Czytaj całość
 
iTVL.pl: MPK i Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćNa Placu Zamkowym Mpk razem z Porozumieniem Rowerowym i Stowarzyszeniem „Forum Rozwoju Lublina”, w dniach 16 – 22 września organizowany jest event promujący publiczny transport i komunikacja rowerowa. Wystawione są m.in. najnowsze pojazdy Mpk Mercedesów Conecto oraz ZIUTKA.
Czytaj całość
 
RL: W Lublinie trwają imprezy związane z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćDzisiaj w południe na placu Zamkowym w Lublinie został zorganizowany festyn "Pokaż ile miejsca zajmujesz". Chodziło o uświadomienie mieszkańcom Lublina, że nawet najszersze drogi nie są w stanie zapewnić płynnego ruchu samochodów - tłumaczy Daniel Stelmasiewicz z Forum Rozwoju Lublina
Czytaj całość
 
DzW: Kolejny przykład bałaganu w śródmieściu: Baner na drzewie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćWłaściciel jednej z myjni samochodowych powiesił reklamę na drzewach w śródmieściu. Magistrat zapowiada interwencję. – Trzeba na dobre skończyć z taka samowolką – dodają specjaliści.

Czytaj całość
 
DzW: Nowe przepisy mają ograniczyć reklamową samowolę Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćBannery nie mogą zasłaniać okien. Taki zakaz wprowadzają nowe przepisy, dotyczące instalowania reklam na fasadach budynków. – To może pomóc w poprawie estetyki miasta – mówią członkowie Forum Rozwoju Lublina. I zapowiadają interwencje u właścicieli kamienic.

Czytaj całość
 
DzW: Brzydkie szyldy i reklamy przestaną szpecić Lublin Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćMiejskie budynki mają być przykładem dla prywatnych gmachów. Magistrat szykuje nowe zasady umieszczania reklam na obiektach komunalnych. Powinny wejść w życie wiosną. [...] Działania konserwatora to efekt współpracy z Forum Rozwoju Lublina. Stowarzyszenie postanowiło walczyć z bezguściem na lubelskich ulicach. Pierwszym krokiem była akcja „Pandemia estetyki”, czyli plebiscyt na najlepszy szyld.

Czytaj całość
 
GW Lublin: Posłanka Gąsior-Marek: Nie zdejmę baneru Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćChyba że internauci w specjalnej sondzie zagłosują inaczej. Tak pani poseł z PO odpowiada na list Forum Rozwoju Lublina.Czytaj całość
 
TVP Lublin: Konsultacje społeczne w sprawie Podzamcza Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Fragment Panoramy Lubelskiej przygotowanej przez dziennikarzy TVP Lublin (A.Kurzępa)
Czytaj całość
 
GW Lublin: Podzamcze. Każdy lublinianin może mieć wpływ na plan Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćTarg, park, a może zupełnie coś innego? Każdy lublinianin sam będzie mógł urządzić Podzamcze - na makiecie, która znajdzie się na Starym Mieści. [...] Przy makiecie dyżurować będą członkowie stowarzyszenia Forum Rozwoju Lublina oraz studenci architektury Politechniki Lubelskiej i to oni wszystkim zainteresowanym pomogą urządzać makietę - jeśli na przykład ktoś zechce "przymierzyć" do tego miejsca galerię handlową, by zobaczyć, czy pasuje w tej części miasta - będzie miał taką możliwość.Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 31 - 45 z 46
Copyright 2019 Forum Rozwoju Lublina.