Forum Rozwoju Lublina - FRL w mediach

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

32627vx2.jpg

Logowanie

Użytkownicy Online

None


Nowy Tydzień: Autobusy wrócą na sesje Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
02.04.2011.


Czytaj całośćKwestię nocnej komunikacji pomiędzy Świdnikiem a Lublinem zawieszono w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy radni nie zgodzili się na przedstawiony im projekt nocnych połączeń z Lublinem. Ale sprawa ma wrócić pod obrady. W urzędzie miasta trwają prace nad modyfikacją zeszłorocznej koncepcji. [...] Swoją koncepcję komunikacji między oboma miastami przygotowało również Forum Rozwoju Lublina.


Czytaj całość
 
GW Lublin: ZOBACZ najładniejszy szyld. Oto pięciu finalistów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
01.04.2011.


Czytaj całośćPiątka finalistów wybrana. Wczoraj jurorzy jednogłośnie zdecydowali, które ze zgłoszonych propozycji przechodzą do finału konkursu na najładniejszy szyld. Od poniedziałku przez tydzień wszyscy mieszkańcy mogą wybierać ten, który im się najbardziej podoba. Konkurs na najładniejszy szyld po raz drugi organizuje Forum Rozwoju Lublina.

Czytaj całość
 
GW Lublin: Po raz drugi wybieramy najładniejszy szyld śródmieścia Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
21.03.2011.


Czytaj całośćChcą nagrodzić tych, którzy bez odgórnych nakazów i zakazów postanowili zadbać o przestrzeń miasta. Rusza druga edycja konkursu na najładniejszy szyld. Rywalizacja ma pomóc w walce z tandetnymi reklamami zalewającymi miasto. Konkurs to inicjatywa stowarzyszenia Forum Rozwoju Lublina.


 
Czytaj całość
 
GW Lublin: NIK krytykuje Lublin, ale buspasy będą nieprędko Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
20.03.2011.


Czytaj całość Choć Najwyższa Izba Kontroli wytknęła Lublinowi niewystarczającą liczbę buspasów, to oprócz 200 metrów buspasa przy ratuszu nowe pojawią się raczej nieprędko.[...] Grzegorz Siemiński, zastępca prezydenta Lublina, w lutym przyznawał, że bez większego problemu można utworzyć buspas na al. Solidarności od skrzyżowania tej ulicy z ul. Dolną 3 Maja aż do przystanku przed placem Zamkowym. Taką propozycję zgłosiło Forum Rozwoju Lublina.
 
Czytaj całość
 
GW Lublin: Miejskim autobusem do Świdnika? W Lublinie są na "tak" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
20.03.2011.


Czytaj całośćAutobusy jeżdżące do Świdnika są za małe, nieprzystosowane dla niepełnosprawnych i jeżdżą jak chcą. Dlatego Forum Rozwoju Lublina proponuje wprowadzenie regularnych linii obsługiwanych przez ZTM. Władze Lublina są za, Świdnika - niekoniecznie.
Czytaj całość
 
DzW: Zagłosuj na najładniejszy szyld Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
20.03.2011.


Czytaj całość           Od poniedziałku będziemy mogli głosować na najładniejszy szyld w śródmieściu Lublina. Akcja ma wyróżnić przedsiębiorców, którzy dbają o estetykę miasta. Zwycięzcę poznamy w połowie kwietnia. Konkurs pod hasłem "Pandemia Estetyki” zorganizowało Stowarzyszenie Forum Rozwoju Lublina.
 
 
 
 
 


Czytaj całość
 
GW Lublin: Wybierzmy najładniejszy szyld. Już po raz drugi Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
03.03.2011.


Czytaj całośćJuż wkrótce po raz drugi mieszkańcy Lublina będą mogli wybrać najładniejszy szyld śródmieścia. - Chcemy pokazać, że w zalewie tandety są ludzie, którzy dbają o estetyczne wizytówki swoich lokali - mówią organizatorzy. Walkę ze szpecącymi centrum Lublina reklamami i szyldami stowarzyszenie Forum Rozwoju Lublina toczy już od dłuższego czasu.Czytaj całość
 
GW Lublin: Powstanie nowy buspas? Być może na al. Solidarności Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćZa kilka miesięcy autobusy być może będą jeździć od ul. 3 Maja w kierunku zamku wydzielonym pasem jezdni, a pasażerowie nie spędzą długich minut w korkach
Czytaj całość
 
GW Lublin: Buspasy w Lublinie. Miejsce jest nawet na Głębokiej? Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćMożna je zrobić i to za nieduże pieniądze - uważa stowarzyszenie Forum Rozwoju Lublina, które ze swoimi pomysłami wybiera się do ratusza. Jeśli urzędnicy skorzystają z ich podpowiedzi, szybciej będziemy poruszać się takimi autobusami, jak "10" czy "13"

Czytaj całość
 
GW Lublin: Obawy przed remontem Chatki - jednego z symboli UMCS Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćUMCS przygotowuje się do remontu Chatki Żaka. Pierwszego tak poważnego od czasu powstania budynku. Forum Rozwoju Lublina apeluje: - Nie ocieplajcie budynku styropianem, to zniszczy cenne elementy elewacji. Uczelnia uspokaja.Czytaj całość
 
iTVL.pl: Bus pasy szansą na odkorkowanie Lublina? Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.02.2011.


Czytaj całośćForum Rozwoju Lublina chce przeforsować projekt wprowadzenia w Lublinie tzw. bus pasów. Zdaniem pomysłodawców może to odkorkować najbardziej obciążone arterie miasta. Takie działanie musi być poparte jednak innymi działaniami, choćby wybudowaniem parkingów na obrzeżach miasta.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 16 - 30 z 46
Copyright 2019 Forum Rozwoju Lublina.