Forum Rozwoju Lublina - Grupa Komunikacyjna

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

72fu3.jpg

Logowanie

Użytkownicy Online

None
Grupa Komunikacyjna
          Grupa powstała w toku działalności Stowarzyszenia i jest jedną z trzech podstawowych działających w ramach FRL. Zajmuje się problemami w dziedzinie zarówno transportu zbiorowego jak i rowerowego oraz indywidualnego, dlatego stara się aktywnie działać w celu ich zrównoważonego rozwoju w Lublinie.

           Cele Grupy to w szczególności: poprawa jakości usług oferowanych przez transport zbiorowy, uprzywilejowanie i promocja komunikacji zbiorowej, budowa dróg dla rowerów w odpowiednich standardach oraz przemyślane przebudowy dróg oraz remonty.


Obwodnica Lublina uratowana? Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
25.01.2011.


Czytaj całość          Nerwowe, ekscytujące i radosne było dzisiejsze popołudnie dla mieszkańców Lublina i okolic. Na konferencji Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska dowiedzieliśmy się, że droga ekspresowa S17 wraz z Obwodnicą Lublina trafiła do inwestycji "do realizacji przed 2013 rokiem" w rządowym planie budowy dróg krajowych! 

Czytaj całość
 
Krwawe żniwa pod Kancelarią Premiera Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
18.01.2011.


Czytaj całość„Dość ofiar na DK17”, „Lubelszczyzna, czy to Polska jeszcze?”, „Nie róbmy polityki, budujmy S-17”, „Grabarczyk ministrem głupich kroków” – takie treści na transparentach protestujących lublinian można było dziś przeczytać w ogłuszającym huku syren i wuwuzeli pod Kancelarią Premiera na Al. Ujazdowskich w Warszawie.

Czytaj całość
 
Krwawe żniwa na DK12/17? Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
08.01.2011.


Czytaj całość          W sobote, 8 stycznia 2011 roku Forum Rozwoju Lublina wspólnie z użytkownikami Forum Polskich Wieżowców zorganizowało happening zwracając uwagę mieszkanców Lublina na problem zagrożonej budowy obwodnicy Lublina oraz trasy S12/17. Na al.Tysiąclecia pojawiły się dwie mroczne postacie z kosami oraz transparent: "Brak obwodnicy i S17. Będą dobre żniwa!". Obecnie trasa z Lublina do Warszawy jest najniebezpieczniejszą drogą w Polsce.
Czytaj całość
 
Uwagi do Programu Budowy Dróg Krajowych 2011-2015 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
27.12.2010.


         Czytaj całość

          Przedstawiamy Państwu treść listu adresowanego do Pana Cezarego Grabarczyka - Ministra Infrastruktury wraz z załączonymi do niego uwagami FRL do Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011 - 2015 w związku z ogłoszonymi w tej sprawie konsultacjami społecznymi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z w/w dokumentem.

 

Czytaj całość
 
Nowa transportowa twarz Lublina? - nasze propozycje Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
22.12.2010.


Czytaj całość          Mijają właśnie 3 miesiące od Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, w organizację którego bardzo aktywnie włączyło się w tym roku Forum Rozwoju Lublina. Celem tego wydarzenia było przede wszystkim uświadomienie mieszkańcom istniejących problemów komunikacyjnych w mieście oraz promocja idei zrównoważonego transportu, który - naszym zdaniem - jest rozwiązaniem dręczących Lublin problemów w komunikacji. Nadszedł najwyższy czas na przedstawienie konkretów - prezentujemy nasze propozycje dot. bus-pasów i innych form wdrażania zrównoważonego transportu w naszym mieście!
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 24
Copyright 2019 Forum Rozwoju Lublina.