Forum Rozwoju Lublina - Grupa Komunikacyjna

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

2546899.jpg

Logowanie

Użytkownicy Online

None
Grupa Komunikacyjna
          Grupa powstała w toku działalności Stowarzyszenia i jest jedną z trzech podstawowych działających w ramach FRL. Zajmuje się problemami w dziedzinie zarówno transportu zbiorowego jak i rowerowego oraz indywidualnego, dlatego stara się aktywnie działać w celu ich zrównoważonego rozwoju w Lublinie.

           Cele Grupy to w szczególności: poprawa jakości usług oferowanych przez transport zbiorowy, uprzywilejowanie i promocja komunikacji zbiorowej, budowa dróg dla rowerów w odpowiednich standardach oraz przemyślane przebudowy dróg oraz remonty.


Aleje Racławickie w toku konsultacji - opinia FRL Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
03.03.2014.


Czytaj całośćW związku z ogloszonymi w dniu 24 lutego 2014 r. konsultacjami dotyczącymi przebudowy Al. Racławiskich i innych ulic, prezentujemy Państwu opracowane przez nasze Stowarzyszenie uwagi do przedłożonych przez Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie propozycji. Poza opinią FRL zapraszamy do zapoznania się także z innymi opiniami zgłoszonymi w toku konsultacji.

Czytaj całość
 
Na Wschodzie bez zmian... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
28.04.2013.


Czytaj całośćCięzko orzec czy to koniec czy dopiero początek. Jedno jest pewne: w Zarządzie Dróg i Mostów przez miesiąc myślano, jak uzasadnić odpowiedź na wniosek FRL dot. przebudowy ronda Lubelskiego Lipca '80. Wymyślono, że się nie da. Szkoda jedynie, że oszukano lublinian obiecując w mediach spotkania z projektantami, konsultacje i "okrągłe stoły".
Czytaj całość
 
Nowe oblicze ul. 1 Maja? - nasza propozycja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
15.03.2013.


Czytaj całośćStowarzyszenie Forum Rozwoju Lublina opracowało "Koncpecję udrożnienia ul. 1 Maja", która w ostatni piątek (15 marca 2013 r.) trafiła do Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie jako załącznik do wniosku, którego treść prezentujemy poniżej. Ponadto udostępniamy samo opracowanie oraz pisma popracia dla proponowanych przez nas rozwiązań, w tym m. in. Rady Kultury Przestrzeni czy Miejskiego Konserwatora Zabytków.
Czytaj całość
 
Wracamy do buspasów... Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
11.03.2013.


Czytaj całośćNiniejszym prezentujemy treść listu, który nasze Stowarzyszenie skierowało do Prezydenta S. Kalinowskiego. Pismo jest odpowiedzią na prośbę Pana Prezydenta, co do możliwych w naszym mieście rozwiązań usprawniających komunikację zbiorową. Opracowanie jest zbiorem wszystkich dotychczasowych pomysłów i projektów przygotowanych przez FRL w tym temacie.
Czytaj całość
 
Kolejny Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
14.09.2011.


Czytaj całośćPo raz drugi Forum Rozwoju Lublina bierze udział w obchodach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Poniżej prezentujemy zasadniczy program tego wydarzenia ze szczególnym uwzględnienie działań FRL. Zapraszamy!
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 24
Copyright 2020 Forum Rozwoju Lublina.