Forum Rozwoju Lublina - Inwestycje publiczne

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

3cd5943c1970acaa.jpg

Logowanie

Użytkownicy Online

None
Inwestycje publiczne
Co dalej z Centrum Spotkania Kultur? Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Konrad Koperwas   
09.08.2012.


Czytaj całośćW ostatnich dniach lubelski ratusz poinformował o postępach w przypadku dwóch ważnych inwestycji sportowych, a mianowicie o pozyskaniu kolejnych 15 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki do budowy zespołu krytych pływalni przy al. Zygmuntowskich, w tym budowy basenu olimpijskiego oraz o wydaniu przez Prezydenta Lublina tzw. decyzji o środowiskej dla budowy miejskiego stadionu piłkarskiego. W przypadku innej ważnej inwestycji w Lublinie która realizowana jest przez Urząd Marszałkowski, a mianowicie Centrum Spotkani Kultur w ostatnim czasie zapanowała medialna cisza, a chyba nikogo nie trzeba przekonywać że inwestycja ta jest nie mniej ważna w dzienie lubelskiej kultury jak dwie wyżej wymienione inwestycje w dziedzinie lubelskiego sportu.

Czytaj całość
 
Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Mariusz Nowak   
04.03.2011.


Nowy gCzytaj całośćmach Katolickiego Uniwersytetu przy Collegium Jana Pawła II (Al. Racławickie). Budynek o powierzchni użytkowej ponad 6000 m2 wyposażony w najnowocześniejszy sprzet multimedialny. Dzięki jego budowie powstanie kilka nowych kierunków nauczania a e-edukacja w Lublinie wejdzie na nowy poziom.
Czytaj całość
 
Budynek dydaktyczny Instytutu Informatyki i rozbudowa siedziby Wydziału MFI UMCS w Lublinie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: ikrys   
13.08.2008.


Czytaj całośćUMCS budowuje Instytut Informatyki. Projekt obejmuje stworzenie wraz z łącznikami nowego budynku dydaktycznego dla studentów Informatyki; rozbudowę budynków dydaktycznych Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki wraz z zabudową szklanym dachem patio pomiędzy istniejącymi budynkami.
Czytaj całość
 
Centrum Innowacyjno-Wdrożeniowe Nowych Technik i Technologii w Inżynierii Rolniczej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: ikrys   
14.07.2008.


Czytaj całośćNowy obiekt Uniwersytetu Przyrodniczego złożony z dwóch równoległych budynków połączonych łącznikiem w poziomie drugiej i trzeciej kondygnacji wraz z drogami, parkingami, ciągami pieszymi, zielenią oraz małą architekturą.
 
Czytaj całość
 
Centrum Innowacji PL Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Piotr S   
08.02.2008.


Czytaj całośćBudynek będzie miał pięć pięter i stanie w samym centrum campusu PL przy ul. Nadbystrzyckiej. Znajdą się w nim 32 wysoko wyspecjalizowane laboratoria i pracownie badawcze. Koszt: 68mln zł.
Czytaj całość
 
Copyright 2020 Forum Rozwoju Lublina.