Forum Rozwoju Lublina - Strona główna

Get the Flash Player to see this player.
Flash Image Rotator Module by Joomlashack.
Image 1 Title
Image 2 Title
Image 3 Title
Image 4 Title
Image 5 Title

1958nn2.jpg

Logowanie

Wiadomości RSS

Użytkownicy Online

None
Jednorazowy zryw, wieloletni problem
22.04.2012.
Czytaj całośćPrezentujemy Państwu fotorelację Krzysztofa Wiśniewskiego z happeningu "Pod latarnią... najczyściej". Kilkanaście osób przez 3 godziny zapełniło 5 stulitrowych worków na śmieci. Ile mieszkańcom Lublina zajmie przywrócenie poprzedniego stanu latarni, wiat i słupów trakcyjnych? Tydzień? Ile władzom miasta zajmię rozwiązanie problemu?
Czytaj całość
 
Tu zaczyna się mój dom! vol. 1: Pod latarnią... najczyściej
15.04.2012.

Czytaj całośćStowarzyszenie Forum Rozwoju Lublina serdecznie zaprasza na happening z serii „Tu zaczyna się mój dom” vol. 1: Pod latarnią... najczyściej. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 12:00 spotykamy się pod I LO im. S.Staszica,  aby wspólnie oczyścić przestrzeń naszego miasta z kilogramów nielegalnych ogłoszeń umieszczanych na słupach trakcji  śmietnikach, wiatach, stylizowanych latarniach. ZAPRASZAMY!

Czytaj całość
 
Miasto a problem reklam
03.02.2012.
Czytaj całośćW środę, 1 lutego 2012 r., do Ratusza trafił wniosek Forum Rozwoju Lublina w sprawie działań Miasta dotyczących reklam i estetyki przestrzeni publicznych. Poniżej prezentujemy jego treść. Zapraszamy do lektury.
Czytaj całość
 
STOP głośnym reklamom dźwiękowym w przestrzeni publicznej!
26.01.2012.
Czytaj całość          Józef Szopiński z Radia Lublin - w obliczu bezskuteczności prawa - proponuje happening przeciwko inwazyjnej reklamie dzwiękowej stającej się powoli lubelską plagą. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z założeniami akcji i wzięcia aktywnego udziału w tym cennym wydarzeniu (wtorek, godz. 17:30). Forum Rozwoju Lublina popiera i wspiera tę inicjatywę.
Czytaj całość
 
TAK dla Prezydenta, NIE dla plakatów
21.11.2011.
Czytaj całośćPrzedstawiamy Państwu opinie Forum Rozwoju Lublina dotycząca "uchwały plakatowej", którą obiecał lublinianom przed ostatnimi wyborami Prezydent.
Czytaj całość
 
FRL - Społeczny Opiekun Zabytków
17.11.2011.
Czytaj całość          W środę, 16 listopada w Biurze Miejskiego Konserwatora Zabytków odbyła się uroczystość, podczas której przedstawiciele Forum Rozwoju Lublina odebrali zaświadczenie o przyznaniu Stowarzyszeniu - przewidzienego regulacjami ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami -  tytułu Społecznego Opiekuna Zabytków. Tym samym FRL został pierwszym przedstawicielem tej instytucji w Lublinie.
Czytaj całość
 
Tak zaPARKowaliśmy w tym roku! - fotorelacja
17.09.2011.
Czytaj całośćZapraszamy na fotorelacje z drugiej edycji lubelskiego Park(ing) Day. Ponownie spotkaliśmy się na Krakowskim Przedmieściu, aby uwolnić przestrzeń dla ludzi. Autorami zdjęć są: Krzysztof Wiśniewski oraz Karolina Kuśmider (4 ostatnie).
Czytaj całość
 
Kolejny Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu
14.09.2011.
Czytaj całośćPo raz drugi Forum Rozwoju Lublina bierze udział w obchodach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Poniżej prezentujemy zasadniczy program tego wydarzenia ze szczególnym uwzględnienie działań FRL. Zapraszamy!
Czytaj całość
 
Co nam Miasto Poleca? - raport
16.07.2011.
Czytaj całośćPrzedstawiamy Państwu krótki raport z przeprowadzonych przez nasze Stowarzyszenie badań dot. Miejsc Inspiracji, które turystom i mieszkańcom poleca Miasto Lublin. Pomogli nam przy tym obcokrajowcy studiujący w Lublinie.
Czytaj całość
 
Kogoś to jednak interesuje - oświadczenie FRL
16.07.2011.
Czytaj całośćPrezentujemy Państwu oświadczenie Stowarzyszenia Forum Rozwoju Lublina odnoszące się do wypowiedzi p. Krzysztofa Siczka dotyczącej zmian w projekcie terminala Portu Lotniczego Lublin i polityki informacyjnej w tej sprawie.
Czytaj całość
 
ESK 2016 - Zrób to sam, zróbmy to razem! Dla Lublina!
07.06.2011.
Czytaj całość13 czerwca eksperci/tki będą sprawdzać czy należy się nam tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Może się zdarzyć, że trafią w miejsca, w których nikt nie słyszał o tym konkursie, a wtedy nasze szanse zdecydowanie zmaleją. Jeśli chcesz by Lublin w 2016 r. był Europejską Stolicą Kultury pomóż mu. Zrób trzy rzeczy...
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 36 z 128
Copyright 2020 Forum Rozwoju Lublina.